مدت زمان پرواز مشهد به یزد

مدت زمان پرواز مشهد یزد

 

مدت زمان پرواز مشهد به یزد 1:20 می باشد.

 

فاصله هوایی مشهد یزد

مسافت هوایی مشهد به یزد 685 کیلومتر می باشد.


مدت زمان پرواز مشهد به یزد

 

اطلاعات پرواز مشهد یزد

 

مدت پرواز بین مشهد به یزد با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز مشهد به یزد در روزهای متعددی که در نیلی پرواز مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز مشهد به یزد هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز مشهد به یزد آن ایرلاین را مشاهده کنید.

 


قیمت بلیط پرواز مشهد یزد


بلیط هواپیما دو دسته تقسیم می شوند بلیط‌های سیستمی و بلیط‌های چارتری. بلیط های سیستمی دارای قیمت مصوب هستند و از زمان ایجاد تا قبل از پرواز قیمتی ثابت دارند اما بلیط های چارتری این طور نیستند. بلیط های چارتری به اینگونه می باشند که توسط افرادی تعدادی صندلی هواپیما اجاره میشود و آنها این بلیط‌ها را به بقیه می فروشند. برای خرید بلیط هوایپما براساس مسیر و زمان، ممکن است بلیط چارتر یا بلیط سیستمی مناسب شما باشد.

 

یزد


یزد از آن شهرهایی است که سال ها می‌توان درباره آن حرف زد و از زیبایی‌هایی که در جای جای آن نهفته است سخن گفت. می‌توان قدم به کوچه های قدیمی گذاشت و از مرور تاریخ در هر لحظه لذت برد. شکوه بناها و جلوه های تاریخی این شهر به حدی است که گردشگران خارجی نیز از آن به عنوان مقصدی تماشایی یاد کرده اند و محال است در سفر به این مرز و بوم راهی یزد نشوند.


مشهد

 

مشهد مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پرجمعیت ایران است. این شهر در شمال شرقی ایران قرار گرفته و نزدیک مرز کشورهای ترکمنستان و افغانستان است. شهرت شهر مشهد بیشتر به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) است. در فصول مختلف سال نه تنها مردم بسیاری از اقصی نقاط کشور به مشهد می‌آیند، بلکه بسیاری از شیعیان جهان نیز برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و یا مقاصد گردشگری به این شهر سفر می‌کنند.
منشا شکل‌گیری شهر مشهد به روستای سناباد برمی‌گردد. سناباد دهکده‌ای بوده که گذرگاه بسیاری از کاروان‌ها برای رفتن به ترکمنستان محسوب می‌شده است. اما در قرن نهم، با شهادت امام رضا (ع) در این روستا توسط هارون‌الرشید، اهمیت ویژه‌ای پیدا کرد و سناباد به همراه روستاهای اطراف خود شهر مشهد را تشکیل دادند. با دفن پیکر امام رضا (ع) در مشهد، این شهر به یکی از مقدس‌ترین مکان‌ها برای شیعیان جهان تبدیل شد.
پس از گذشت هزاران سال صحن امام رضا (ع) همچنان در حال توسعه است. حرم امام رضا (ع) در طول حکومت پادشاهان مختلف در ایران، بارها بازسازی شده است و امروزه مهمتربن مکان مذهبی و گردشگری مشهد و سراسر ایران محسوب می‌شود.
دلیل دیگر شهرت شهر مشهد وجود ‌آرامگاه فرودوسی شاعر بلندآوازه ایران و سراینده شاهنامه است. البته دلایل سفر به مشهد به همین‌جا ختم نمی‌شود. این شهر با وجود جاذبه‌های طبیعی و گردشگری زیبا، سوغاتی‌های خاص و ویژه، مراکز خرید بزرگ و بسیاری عوامل دیگر بسیاری از گردشگران را جذب خود می‌کند.

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.