تضمین ارزان ترین بلیط چارتر

تضمین ارزانترین بلیط چارتر


با توجه به اینکه میزان درخواست برای پروازهای چارتر بیشتراست، از همین رو پیدا کردن تضمین ارزانترین بلیط چارتر می تواند کمی سختر باشد؛ برای همین لازم است به منظور خرید بلیط ارزان چارتر مشهد تهران نکات مهم و ضروری را بدانید، که از مهمترین آن ها زمان سفر است. در صورت امکان بلیط هواپیمای خود را در زمان های کم سفر خریداری نمایید این کار تاثیر به سزایی در کاهش قیمت بلیط هواپیما خواهد داشت. همچنین در صورت امکان، خرید پرواز خود را در اواسط هفته و یا ساعات پایانی شب موکول کنید چرا که در این زمان می توانید ارزانترین بلیط هواپیما داخلی را تهیه نمایید.


تضمین ارزان ترین بلیط چارتر


تکنیکهای یافتن تضمین ارزانترین بلیط چارتر

 


پرسشی که در ادامه مطرح می شود آن است که چگونه می توان یک بلیط ارزان چارتر پیدا کرد؟ ما می خواهیم تکنیکهای این مسئله را به شما آموزش دهیم .ابتدا باید گفت که بلیط چارتر ارزان قیمت در انواع بلیط های چارتری و سیستمی پیدا می شود. یعنی ممکن است حتی بلیط ارزان هواپیما را در بلیط های سیستمی پیدا کنید که ارزان تر از بلیط های چارتری هم باشد. اینکه چه نوع بلیطی ارزانتر از دیگری است بیشتر بستگی به شرایط زمانی دارد و این شرایط زمانی است تعیین می کند که چه نوع بلیطی ارزانتر از دیگری باشد. اگر در زمانی به سر می بریم که مسافرتهای زیادی انجام می شود مثل برخی تعطیلات یا مناسبتهای خاص، بلیط ارزان هواپیما در مورد بلیط چارتر و سیستمی فرقی نمی کند اما در زمان هایی که تردد مسافر زیاد نیست بلیط هواپیمای ارزان در مورد بلیط های چارتری جلب توجه بیشتری می نماید.

این موضوع به این دلیل است که چارتر کننده ها می کوشند در مواقع کم سفر، بهای صندلی های خود را کاهش دهند تا هواپیما پر شود و صندلی خالی نماند. آنها اقدام به عرضه بلیط ارزان هواپیما می نمایند و به خصوص در زمانی که ساعات نزدیکی به پرواز هواپیما مانده است نرخ بلیط ها را به شدت کاهش می دهند. کاری که شما باید بکنید آن است که مدام و البته در فواصل زمانی مناسب قیمت بلیط ها را چک نمائید و چنانچه بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت مورد نظر خود را یافتید به سرعت آن را شکار کنید! انجام این عملیات به منظور یافتن پرواز ارزان داخلی یا خارجی چندان دشوار نیست فقط نیاز به کمی صبر، حوصله و دقت دارد.چه زمانی برای خرید بلیط ارزان چارتر مناسب است؟

 


بلیط ارزان چارتر زمانی پدیدار می‌شود که پرواز کافی برای مقصد مورد نظر وجود داشته باشد اما تقاضا برای سفر به اون مقصد کم باشد. چارترکننده هرچه به زمان پرواز نزدیک شود و بلیط های پرواز را نفروخته باشد، مجبور به پایین آوردن قیمت در لحظه های آخر کرده که در نتیجه شما می‌توانید بلیط هواپیما ارزان تهیه کنید.

چه زمانی برای خرید بلیط ارزان چارتر مناسب استتضمین ارزانترین بلیط چارتر برای چه مقاصدی بیشتر است؟

 


مقاصدی که در روزهای خاص و زمان های مشخص تعداد زیادی مسافر دارند، شما می‌توانید در زمان‌هایی که پیک سفر به اون مقاصد نیست، اقدام به خرید بلیط کنید تا ارزان ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که تمام پروازها برای یک مقصد در تمام روزها و دوره‌های زمانی ثابت نیست. به طور مثال مقاصد داخلی کیش ، مشهد و... و مقاصد خارجی استانبول ، دبی و...تضمین ارزانترین قیمت بلیط چارتریهدف ما در تیم نیلی پرواز جلب اعتماد و رضایت شما مشتری گرامیست؛ شعار ما "تضمین ارزانترین نرخ بلیط هواپیما " میان تمامی سایت‌های جستجوگر اینترنتی مشابه در سراسر ایران است. 


 

بلیط چارتر ارزان

 


برای بسیاری از ما واژه چارتر به معنای ارزانترین بلیط هواپیماست در حالی که بلیط هواپیما چارتر لزوما و همیشه ارزانترین بلیط هواپیما موجود نیست. در واقع خرید بلیط ارزان چارتر لم مخصوص به خود را دارد و نیازمند زمانبندی و دقت مناسب است. با همه اینها آنچه مسلم است این است که خرید بلیط چارتری به نفع مسافر است. چرا که قیمت بلیط چارتر متغیر می باشد و این نوسان شرایطی را مهیا می سازد که مسافر بتواند راحت تر به بلیط چارتر ارزان و مورد نظر خود دست یابد.


بلیط چارتر ارزان


پرواز چارتر

 


پرواز چارتری به پروازی گفته می شود که تمام یا بخشی از صندلی های هواپیما توسط چارتر کننده (دفتر خدمات مسافرتی) اجاره شده باشد. پرواز چارتر گاهی بنا به سفارش چارتر کننده در برخی مسیرها برقرار می شود ولی در هر صورت بلیط آن توسط چارتر کننده که اینجا آژانس مسافرتی است به فروش می رسد. در صورتیکه چارتر کننده یک آژانس مسافرتی باشد، پرواز چارتر معمولاً در مسیرهای پرتردد انجام می شود چراکه چارتر کننده تقریبا مطمئن است می تواند بلیط آن مسیرها را به فروش برساند و شرکت هواپیمایی هم درگیر مسائل خرده فروشی نمی شود.
در پرواز چارتر، تنها عملیات فروش بلیط توسط چارتر کننده صورت می گیرد اما سایر مسائل پروازی مثل حمل و نقل، باربری، تاخیر، لغو پرواز، بروز حوادث غیر مترقبه برای مسافرین و هواپیما و... بر عهده شرکت هواپیمایی است و آژانس فروشنده بلیط مسئولیتی در این خصوص نداشته و پاسخگو نخواهد بود.ویژگی های بلیط هواپیما چارتربزرگترین ویژگی بلیط چارتری هواپیما متغیر بودن قیمت آنهاست. این مزیت به نفع مسافرانی است که بلیط هواپیما چارتر ارزان را تهیه می کنند، چرا که آنها می توانند با کمی جستجو، صرف وقت و استفاده از مشاوره افرادی که در این زمینه خبره هستند از زمان کاهش قیمت های بلیت چارتر هواپیما (بلیت چارتری هواپیما) آگاهی پیدا کنند و ارزان ترین بلیط چارتری را برای خود خریداری نمایند. اگر مدتی وقت خود را در این راه صرف کنید از زمان های کاهش قیمت بلیط هواپیما چارتر آگاه شوید، می تواننید پیش بینی کنید که چه زمانی می توان مبادرت به خرید بلیط ارزان و یا بلیط هواپیما چارتری نمود.

در اغلب اوقات آژانس های مسافرتی تلاش می کنند برای آن که متحمل ضرر نشوند بلیط چارتر پرواز های خود را با سود کم و با روش های مختلف تبلیغاتی و اطلاع رسانی های گوناگون به فروش برسانند. در این مواقع است که شرایط ایده آل خرید بلیط هواپیما چارتر شما فراهم می شود. مثلا در مواقعی از سال مانند اسفند ماه که مردم بیشتر درگیر کارهای مربوط به عید نوروز و امور مرتبط با خانه داری هستند شما می توانید با یک جستجوی ساده وسریع و سر زدن به سایت های فروش بلیط هواپیما از جمله نیلی پرواز اقدام به خرید بلیط چارتری هواپیما از جمله بلیط هواپیما چارتر تهران – کیش مشهد – تهران نمایید و روزهای خوش پایان سال را به همراه خانواده در سواحل نیلگون و آرام خلیج فارس بگذرانید و لحظات خاطره انگیزی را به ثبت رسانید. این شرایط در مواقع دیگر سال مانند نیمه دوم فروردین ماه هم وجود دارد که مسافرت های نوروزی به پایان رسیده و شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده سفری زیارتی به مشهد مقدس داشته باشید و با خرید بلیط چارتری هواپیما مشهد درجوار آرامگاه امام رضا (ع) لحظاتی معنوی را سپری نمایید.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.