بلیط چارتر 10 درصد تخفیف - بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف

بلیط چارتر 10 درصد تخفیف

 


نیلی پرواز تضمین ارزانترین بلیط چارتر پروازهای داخلی و خارجی

بلیط چارتر 10 درصد تخفیف

 

بلیط هواپیما 80 درصد تخفیف مشهد به تهران ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به اهواز ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به شیراز ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به کیش ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به ساری ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به زاهدان ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به آبادان ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به یزد ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به گرگان ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف تبریز ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به رشت ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به بیرجند ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف بندرعباس ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به قشم ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به چابهار ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به عسلویه ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به کرمان ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به کرمانشاه ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به زابل ، بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف مشهد به زاهدان ، چارتر مفت


بلیط هواپیما 10 درصد تخفیف

بلیط چارتر چیست؟


اولین و متفاوت ترین نکته ای که درباره بلیط های چارتر وجود دارد این است که این بلیط ها، مدام تغییر قیمت دارند و در خیلی از مواقع، نسبت به بلیط های سیستمی خیلی ارزان تر هستند. در واقع بعضی از آژانس های مسافرتی همه ی صندلی های یک هواپیما یا بخشی از آن را برای مدت معلومی پیش خرید می کنند و به این ترتیب، قیمت بلیط را خودشان تعیین می کنند. اما شاید از خودتان بپرسید که این تغییر قیمت دقیقا به چه چیزی بستگی دارد… تغییر قیمت بلیط چارتر به میزان تقاضای مسافر بستگی دارد. در مواقعی که میزان تقاضا بالا باشد مثلا عیدها یا ایام نوروز، قیمت این بلیط ها بالا می رود. هر وقت هم تقاضا کمتر باشد مثل فصل های کم گردشگر و Low season، قیمت این بلیط ها پایین تر می آید. علاوه بر این هر چه به زمان پرواز نزدیکتر شوید، قیمت این بلیط ها کمتر می شود.
بزرگترین عیب این نوع بلیط ها، این است که نمی توانید آن را لغو کنید یا پس بدهید و در ضمن قیمت بلیط ها برای همه ی افراد با هر سن و سالی یکسان است و مثل بلیط سیستمی نیست.

بلیط چارتر هواپیما 10 درصد تخفیف

بلیط سیستمی چیست؟


بلیط سیستمی بلیطی است که شما مستقیم از خود شرکت‌ هواپیمایی (ایرلاین) می‌خرید و برنامه‌ی زمانی این پروازها و نرخ آن‌ها از سوی شرکت هواپیمایی مشخص می‌شود و برنامه‌ی کاملاً مشخصی هم دارند. نرخ این بلیط‌ها در تمام طول سال ثابت است.

 

بلیط چارتر یا سیستمی؟

 

شاید تصور شود مسافرانی که بلیط هواپیما چارتر می‌خرند سفر بی‌کیفیت‌تری خواهند داشت، در حالی که چنین تصوری کاملا اشتباه است. خریداران بلیط هواپیما چارتر شرایط یکسانی را با خریداران بلیط سیستمی از لحاظ پرواز، نوع صندلی، کابین و پذیرایی تجربه خواهند کرد. حتی امکان خرید بلیط چارتر بیزینس کلاس هم وجود دارد. بنابراین شرایط پرواز میان بلیط هواپیما چارتر و سیستمی فرقی ندارد، اما در کل تفاوت‌هایی بین این دو وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

 

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.